Spartak ŽK i Radnik podelili bodove

Vlado Šućur | 1. decembar 2020. | 13:53 | Sport

Fudbaleri Spartak ždrepčeve krvi su u 16. kolu Ling Long Super lige podelili bodove sa ekipom Radnika iz Surdulice pošto je meč u Subotici završen rezultatom 0-0.

Tokom prvog poluvremena gledali smo visok presing na obe strane ali je više inicijative u napadu pokazao Spartak. Prvu pravu priliku za domaće imao je Marčić krajem prvog dela igre.

I u nastavku je domaći tim diktirao tempo utakmice. Spartak je imao dve izgledne prilike preko Tufegdžića u 61. kao i Srećkovića u 86. minutu ali nije uspeo da ih kruniše pogotkom. Ekipa Radnika odlično se branila i povremeno napadala posle kontri  ali je izostala bolja završnica pa su na ovom meču mreže ostale netaknute.

Spartak je trenutno šesti na tabeli i u narednom kolu gostuje u Inđiji istoimenoj ekipi.