KMF Spartak ubedljiv protiv Hajduka iz Kule

Vlado Šućur | 15. mart 2021. | 15:27 | Sport

KMF Spartak savladao je Hajduk iz Kule kao domaćin rezultatom 6-1 u okviru četrnaestog kola Futsal lige Vojvodine. Tokom početnog ispitivanja snaga Spartak je više imao loptu u nogama ali pravih prilika nije bilo sve do četrnaestog minuta kada je Maksimović bio precizan za 1-0. Oluić je vrlo brzo izjednačio ali se ispostavilo da je to bio jedini pogodak za goste na meču. U nasatvku smo gledali dominaciju plavo belih. Drugi gol je delo Jakovića a već u 34. minutu Nedić je pogodio za 3- 1. I pored prednosti subotičani se nisu opštali što je rezultiralo novim pogodkom samo nekoliko napada kasnije pošto je precizan bio Nemanja Lazić. U završnici meča u strelce se upisao i Nemanja Žiža da bi konačnih 6 – 1 postavio Nikola Maksimović svojim drugim golom na utakmici. Ostaje žal što je na sportskim manifestacijama još uvek zabranjeno prisustvo publike koja nije sa tribina mogla da isprati efikasnu partiju Spartaka u Hali sportova.