Polovičan učinak hokejaša Spartaka

Vlado Šućur | 21. maj 2017. | 15:01 | Sport

Treći ovogodišnji turnir u InLine hokeju (hokej na rolerima) za seniore održan je u subotu u Beogradu.  Hokejaši Spartaka zabeležili su polovičan uspeh ostvarivši pobedu i poraz.

Subotičani su bili bolji od HK Vitez rezultatom 6:3 ali ovoga puta nisu imali dovoljno snage za Crvenu Zvezdu od koje su poraženi sa 4-5.  Posle prvog nastupa u toku takmičarskog dana kada je pobedjena iskusna ekipa HK Vitez, prvenstveno odličnim izdanjem u poslednjoj četvrtini utakmice, očekivala se veoma uzbudljiva utakmica protiv mlade ekipe Crvene Zvezde. Posle dva gola prednosti na poluvremenu usledio je neočekivani pad u nastavku igre, što je bilo dovoljno za rezultatski preokret i nenadani poraz.

HK Spartak trenutno zauzima drugo mesto na tabeli od ukupno sedam ekipa, i u klubu se opravdano nadaju da bi, uz kvalitetne nastupe na poslednja dva turnira u sezoni, mogla u konačnom plasmanu da zauzme jedno od prva tri mesta u prvenstvu.