Podela bodova i šest golova na Gradskom stadionu

Bojan Nikolić | 18. septembar 2017. | 12:52 | Sport

Fudbaleri Spartak ŽK i lučanske Mladosti odigrali su izuzetno efikasan meč u 10. kolu Superlige Srbije. Na Gradskom stadionu u Subotici nakon 90 minuta lepe fudbalske predstave, susret se završio bez pobednika 3:3.

Poveo je domaćin u 6. minutu golom Bojana Čečarića, da bi nakon isteka pola sata igre Mladost izjednačila golom Milosavljevića. Do kraja prvog dela igre, prednost plavim golubovima vraća Mile Savković u 38. minutu.

Goleadu u drugom poluvremenu otvara Mile Savković golom u 53. minutu za 3:1 ali se gosti za svega 60 sekundi vraćaju u život i postavljaju konačan rezultat. Prvo je Trifunović pogodio u 56. minutu a samo minut kasnije Pejović stavlja tačku na goleadu u Subotici.

U narednom kolu fudbaleri Spartak ŽK za vikend gostuju povratniku u superligaški rang ekipi Zemuna.