Remi u gradu pod Gardoš kulom

Bojan Nikolić | 25. septembar 2017. | 12:10 | Sport

Fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi, odigrali su nerešeno 1:1 na gostovanju u Zemunu protiv istoimene ekipe u okviru 11. kola Superlige Srbije. Izabranici Aleksandra Veselinovića, nastavili su sa serijom dobrih rezultata, koji ih i dalje drže u vrhu prvenstvene lestvice. Iako su domaći igrači došli u vođstvo u 22. minutu golom Dimića, plavi golubovi su vrlo brzo uzvratili i eurogolom Stefana Hajdina u 35. minutu došli do izjednačenja. Spartak je mogao i do sva tri boda ali je u finišu utakmice sreća bila naklonjenija domaćoj ekipi, posebno u situaciji kada je nakon Savkovićeve bombe lopta završila na prečki.

Sa drugim uzastopnim remijem, Spartak ŽK trenutno zauzima šestu poziciju sa 19 bodova iz 10 odigranih susreta. U narednom kolu na Gradskom stadionu subotički superligaš dočekuje Radnički iz Niša, klub sa kojim postoji višedecenijska tradicija prijateljstva.