Uspeh džudista Spartaka na ,,Miginom’’ memorijalu

Vlado Šućur | 9. oktobar 2017. | 13:06 | Sport

Proteklog vikenda održan je 34. Memorijalni turnir u džudou Milić Rašović ,,Migo’’.Takmičari Spartaka nastupili su drugog dana u svim uzrasnim kategorijama. Peta mesta kod kadeta osvojili su Mihailo Milošev i Veljko Jegdić,u kategoriji do 60kg.U klasi starijih pionira preko 73kg Aleksandar Savić je osvojio bronzanu medalju, takodje, bronzani bili su kadeti Teodora Laus u kategoriji do 48kg i Dusan Vukas do 55kg.Turnir je okupio i veterane a trener Spartaka Milan Bogic osvojio je zlatnu medalju u konkurenciji do 90kg. Sledeci izazov džudiste iz Subotice očekuje već narednog vikenda kada nastupaju na Trofeju Beocina.