Juniori OKK Spartak lako savladali Sport Key

Bojan Nikolić | 11. februar 2018. | 13:40 | Sport

Juniori starosti do 19 godina Omladinskog košarkaškog kluba Spartak, ostvarili su laku pobedu nad ekipom Sport Key u zaostaloj utakmici 11. kola juniorske lige Vojvodine. Izabranici Jove Sirovine, nisu imali puno problema u susretu sa novosađanima koju su dobili rezultatom 79:64.

Gosti iz Novog Sada samo su u prvoj četvrtini na momente bili ravnopravan protivnik mladim košarkašima Spartaka, koji su tokom druge i treće četvrtine stekli ključnu prednost za novu prvenstvenu pobedu.

Na prvenstvenoj lestvici posle nepotpunih 13 kola OKK Spartak deli prvu poziciju sa Futogom i sa dve utakmice manje. Naredni protivnik mladim subotičkim košarkašima biće ekipa    četvrtoplasirana ekipa Odeon basketa iz Novog Sada u četvrtak u sali OŠ „Majšanski put“.