Sedam golova u prijateljskom susretu sa Bačkom

Bojan Nikolić | 25. mart 2018. | 13:03 | Sport

U toku prvenstvene pauze zbog obaveze reprezentativnih selekcija, fudbaleri Spartak Ždrepčeve krvi odigrali su prijateljsku utakmicu sa superligašem iz Bačke Palanke ekipom Bačke. Kombinovani tim petoplasirane ekipe na prvenstvenoj lestvici savladao je goste na Gradskom stadionu rezultatom 4:3.

Subotičani su tokom prvog poluvremena pokazali sav raskoš fudbala i praktično susret rešili u svoju korist u periodu između 17. i 39. minuta kada su Savković sa dva gola i Šimura doneli ubedljivih 3:0.

Već na startu drugog dela igre, pojačanje iz Crvene zvezde Vanja Vučićevič pogađa mrežu gostiju za visokih 4:0, a do kraja susreta gosti preko Dodleka, Đorića i Lukovića postavljaju konačan rezultat.

Pored duela sa Bačkom, fudbaleri Spartak ŽK odigraće sutra još jednu prijateljsku utakmicu i to u Srbobranu protiv istoimene ekipe.

Superliga Srbije nastavlja se predstojećeg vikenda utakmicama 29. kola u okviru kojeg će izabranici Aleksandra Veselinovića gostovati u Beogradu gde ih na Banovom brdu dočekuje ekipa Čukarički.