Igračice ŽFK Spartak ponovo neumoljive protiv Rada

Bojan Nikolić | 25. mart 2018. | 13:04 | Sport

U 13. kolu Superlige Srbije za žene, igračice ŽFK Spartak ostvarile su novu ubedljivu pobedu. Plave golubice savladale su beogradski Rad pred svojim navijačima sa 9:0 (5:0) nanevši novi ubedljiv poraz protivnicama koje su nedavno dobile u Kupu sa 10:1.

Na ovom susretu mrežu „građevinarki“ načela je Pavlović u 10. minutu da bi potom rezultat redom povisile Slović u 30. , Frajtović u 37. , Filipović u 39. , Slović u 47. , Dorine u 53. , Matić u 78. , ponovo Slović u 80. i na kraju svojim drugim pogodkom Dorine u 83. minutu susreta.

Novom pobedom, fudbalerke Spartaka potvrdile su svoju dominaciju i u ovom šampionatu u okviru kojeg su 12 utakmica ostvarili isto toliko pobeda uz impresivnu gol razliku 81:0, a ta statistika može biti i bolja jer Spartak ima i neodigrani meč sa Mašinecem iz Niša. U poslednjem 14. kolu, izabranice Borisa Arsića gostovaće u Kruševcu gde će snage odmeriti sa domaćom ekipom Napredka.