Spartak poražen od Čukaričkog

Vlado Šućur | 23. septembar 2018. | 14:25 | Sport

Fudbaleri Spartaka poraženi su od Čukaričkog u Beogradu rezultatom 3-1. Domaći su došli do prednosti već u trinaestom minutu. U dobrom kontaranapadu Birmančević je pronašao  Slobodana Tedića koji je pobegao svojim čuvarima i mirno sproveo loptu u mrežu. Noboru Šimura je doneo izjednačenje Spartaku početkom drugog poluvremena. Japanac je nakon centaršuta Vučkovića bio najviši u skoku i preciznim udarcem uspeo je da savlada Nemanju Stevanovića. Nekadašnji igrač Spartaka, Ognjen Mudrinski, ušao je u igru umesto Tedića u 76. minutu i vrlo brzo doneo novu prednost Čukaričkom. Mudrinski se našao na pravom mestu u šesnaestercu subotičke ekipe i odbijenu loptu pretvorio u drugi pogodak za svoj tim.  Isti igrač  je proigrao Asmira Kajevića koji je u 83. minutu postavio konačnih 3-1. Nakon devet odigranih kola čelnu poziciju na tabeli drži Crvena Zvezda sa 22 boda a prate je Ranički iz Niša i Partizan koji imaju po 20. Spartak je trenutno na petnaestom mestu sa 7 bodova a u narednom kolu igra protiv Vojvodine.